Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Alper Özsakınç
Köşe Yazarı
Alper Özsakınç
 

SELAMET

ggg Dağın zirvesidir doğan aya selamet , sen bekleme yolcu durma devam et , mevlam yazmışsa vardır bir hikmet , bitti  diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek ..Her kuşun eti, nasıl yenmez ise, benden öte dertler dönsün çileye, ey baba dostu , susma söz eyle , vursun da gam , dağılsın geceye.Nedir bu acı, nedir bu zahmet , zannetme ki hayat , bir günden ibaret , geçmez sandığın günler geçecek elbet , bitti  diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek .. Aşkı bağlasanda durmaz yerinde, su akar gider , görmezsin derinde, insanoğlu gariptir , korkar özünde, sormadan bir cana öldü deme ...Bekler seni, kar kış kıyamet, yaşamak bir haktır, hakkını helal et, nice diyarlar gezdim , nice memleket , bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...Bir hiç uğruna küsme sevgiliye, gönül yansa da sen sabır eyle , ne kadar kaçsanda ardındır gölge, böyle gelmiş diye böyle gitmez işte... Emek ister kazanmak, biraz gayret , hayret ki gülüyorsun, haline şükret,beklemez zaman gelir kıyamet , bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...Denize açılmış benzer gemiye , rüzgar vurur da gelmez beriye , bir gelenektir istinafi mülkiye , ibreti alemde  zen ile sevmeye .. Gözlerin dalmış, umuda hasret, evlilikte var ker ve keramet , dervişe sormuşlar nedir bu suret ?Bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...İnanma sakın kusursuz güzele , aynı gözle bak gül ile dikene, besle bir garibi gör bak sende ,kısmete atılmaz hiç bir pençe, asi olur girdabı , sevenin harbinde, asi olur girdabı sevenin kalbinde..
Ekleme Tarihi: 12 Şubat 2021 - Cuma

SELAMET

Dağın zirvesidir doğan aya selamet , sen bekleme yolcu durma devam et , mevlam yazmışsa vardır bir hikmet , bitti  diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek ..Her kuşun eti, nasıl yenmez ise, benden öte dertler dönsün çileye, ey baba dostu , susma söz eyle , vursun da gam , dağılsın geceye.Nedir bu acı, nedir bu zahmet , zannetme ki hayat , bir günden ibaret , geçmez sandığın günler geçecek elbet , bitti  diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek ..

Aşkı bağlasanda durmaz yerinde, su akar gider , görmezsin derinde, insanoğlu gariptir , korkar özünde, sormadan bir cana öldü deme ...Bekler seni, kar kış kıyamet, yaşamak bir haktır, hakkını helal et, nice diyarlar gezdim , nice memleket , bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...Bir hiç uğruna küsme sevgiliye, gönül yansa da sen sabır eyle , ne kadar kaçsanda ardındır gölge, böyle gelmiş diye böyle gitmez işte...

Emek ister kazanmak, biraz gayret , hayret ki gülüyorsun, haline şükret,beklemez zaman gelir kıyamet , bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...Denize açılmış benzer gemiye , rüzgar vurur da gelmez beriye , bir gelenektir istinafi mülkiye , ibreti alemde  zen ile sevmeye ..

Gözlerin dalmış, umuda hasret, evlilikte var ker ve keramet , dervişe sormuşlar nedir bu suret ?Bitti diye diye bitmez sevmek , sev diye diye söyler bu yürek...İnanma sakın kusursuz güzele , aynı gözle bak gül ile dikene, besle bir garibi gör bak sende ,kısmete atılmaz hiç bir pençe, asi olur girdabı , sevenin harbinde, asi olur girdabı sevenin kalbinde..

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kibrishakikat.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Yazıları

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.