Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
KIBRIS Haber Girişi: 06.07.2021 - 18:05, Güncelleme: 06.07.2021 - 19:32

TÜRK-BİR’DEN TÜRK BİRLİĞİ’NE ADLI KİTAP YAYINLANDI

 

TÜRK-BİR’DEN TÜRK BİRLİĞİ’NE ADLI KİTAP YAYINLANDI

Doç Dr. Güven Arıklı ve Saffet Alp Yılmaz tarafından hazırlanan “Türk-Bir’den Türk Birliği’ne” adlı kitap yayınlandı.
Kitap, 2016 yılından itibaren Türk-Bir tarafından yapılmış çalışmalardan oluşuyor.   Türk Bir'den yapılan açımlama şu şekilde," KKTC’den Türklerin dünyasına yeni bir nefes getirmek amacıyla çıktığımız bu yolda beşinci yılımıza adım atmış bulunmaktayız. ‘’Vatanını en çok seven, işini en iyi yapandır’’ düsturuyla hareket etmeyi kendine ilke edinen TÜRK-BİR, baskılar ve ambargolar altındaki Kıbrıs Türklüğünün hür sesi olma yolunda her alanda kendini kanıtlamıştır. TÜRK-BİR, yüreği Türklük şuuru ile atan akademisyen Doç. Dr. Güven ARIKLI’nın önderliğinde kurulmuş olup Türk Birliğine giden yolda emin adımlarla ilerlemektedir. TÜRK-BİR, Gaspıralı İsmail beyin fikirlerini ve onun şiar edindiği “Dilde, Fikirde, İşte Birlik” sloganının bütün ihtişamıyla karşımıza dikildiğinin kanıtıdır. TÜRK-BİR, ulusal ve uluslararası alanda yaptığı konferans, çalıştay, sempozyum gibi çalışmalarla dünya üzerindeki bütün Türklerin tek vücut hâline gelmesi yönünde büyük başarılara imza atmıştır. .Azerbaycan,Kazakistan,Özbekistan,Makedonya ,Türkiye,Hollanda,Belçika ,İspanya,İtalya,Filistin,Rusya,İran’da bilimsel çalışmalarla temsiliyet göstermiş,basın yayın kuruluşlarında da mülakatlarda bulunmuştur... TÜRK-BİR’DEN TÜRK BİRLİĞİ'NE adlı kitap çalışmamız 2016 yılından itibaren yapmış olduğu irili ufaklı birçok ürünün toplamını içermektedir. İlk bölümde değerli bakanlarımız, milletvekillerimiz ve STK başkanlarımızın TÜRK-BİR hakkındaki görüşleri, ikinci bölümde ise TÜRK-BİR hakkındaki yayımlanan görüşlerin, fikirlerin ve haberlerin bütününü içermektedir.
Doç Dr. Güven Arıklı ve Saffet Alp Yılmaz tarafından hazırlanan “Türk-Bir’den Türk Birliği’ne” adlı kitap yayınlandı.

Kitap, 2016 yılından itibaren Türk-Bir tarafından yapılmış çalışmalardan oluşuyor.  

Türk Bir'den yapılan açımlama şu şekilde,"

KKTC’den Türklerin dünyasına yeni bir nefes

getirmek amacıyla çıktığımız bu yolda beşinci yılımıza adım atmış bulunmaktayız. ‘’Vatanını en çok seven, işini en iyi yapandır’’ düsturuyla hareket etmeyi kendine ilke edinen TÜRK-BİR,

baskılar ve ambargolar altındaki Kıbrıs Türklüğünün hür sesi olma yolunda her alanda kendini kanıtlamıştır. TÜRK-BİR, yüreği Türklük şuuru ile atan akademisyen Doç. Dr. Güven ARIKLI’nın önderliğinde kurulmuş olup Türk Birliğine giden yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

TÜRK-BİR, Gaspıralı İsmail beyin fikirlerini ve onun şiar edindiği “Dilde, Fikirde, İşte Birlik” sloganının bütün ihtişamıyla karşımıza dikildiğinin kanıtıdır.

TÜRK-BİR, ulusal ve uluslararası alanda

yaptığı konferans, çalıştay, sempozyum gibi çalışmalarla dünya üzerindeki bütün Türklerin

tek vücut hâline gelmesi yönünde büyük başarılara imza atmıştır. .Azerbaycan,Kazakistan,Özbekistan,Makedonya ,Türkiye,Hollanda,Belçika ,İspanya,İtalya,Filistin,Rusya,İran’da bilimsel çalışmalarla temsiliyet göstermiş,basın yayın kuruluşlarında da mülakatlarda bulunmuştur...

TÜRK-BİR’DEN TÜRK BİRLİĞİ'NE adlı kitap çalışmamız 2016 yılından itibaren yapmış olduğu irili ufaklı birçok ürünün toplamını içermektedir. İlk bölümde değerli bakanlarımız, milletvekillerimiz ve STK başkanlarımızın TÜRK-BİR hakkındaki görüşleri, ikinci bölümde ise TÜRK-BİR hakkındaki yayımlanan görüşlerin, fikirlerin ve haberlerin bütününü içermektedir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kibrishakikat.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.