Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 12:04
 
HAFTANIN SONUÇLARI
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen, K-Pet Süper Ligi ve K-Pet 1. Lig’inde, 16-17 Kasım 2019 tarihlerinde oynanan, 10. haftanın maç sonuçları ve oluşan puan durumu söyle;
SPOR Haberi
HAFTANIN SONUÇLARI

Haber:Kürşat ÖZER 

10. HAFTA SONUÇLARI

                               K-PET - SÜPER LİG                                                                        K-PET - 1.LİG

Baf Ülkü Yurdu                          3 - 1      Hamitköy ŞHSK                                           Esentepe KKSK                       0 - 0         Dörtyol SK

Küçük Kaymaklı TSK                  4 - 1      Gönyeli SK                                                  Görneç KSK                             3 - 2         Maraş GSK

Göçmenköy İYSK                       0 - 3      Merit Alsancak Yeşilova                           Çanakkale TSK                        1 - 0              Ozanköy SK

Düzkaya KOSK                           3 - 2      Gençlik Gücü TSK                                      Lapta TBSK                              4 - 3         Mesarya SK

Çetinkaya TSK                            3 - 0      Doğan Türk Birliği                                      Bostancı Bağcıl SK                  1 - 2         Yalova SK  

Mağusa Türk Gücü                    2 - 1      Lefke TSK                                                    L. Gençler Birliği SK               0 - 1              Mormenekşe GBSK

Türk Ocağı Limasol                   1 - 1      Yenicami AK                                               Yonpaş Dumlupınar TSK        5 - 0         Karşıyaka ASK

Cihangir GSK                              1 - 0      Binatlı YSK                                                   Girne Halk Evi                         (H) 3-0      Doğancı SK   

                                 U21 - SÜPER LİG                                                                                                                                                                                                                                                        U21 - 1. LİG

Baf Ülkü Yurdu                          8 - 0      Hamitköy ŞHSK                                           Esentepe KKSK                       2 - 1         Dörtyol SK

Küçük Kaymaklı TSK                  4 - 0      Gönyeli SK                                                  Görneç KSK                             2 - 6         Maraş GSK

Göçmenköy İYSK                       2 - 3      Merit Alsancak Yeşilova                           Çanakkale TSK                        7 - 0              Ozanköy SK

Düzkaya KOSK                           6 - 4      Gençlik Gücü TSK                                      Lapta TBSK                              1 - 8         Mesarya SK

Çetinkaya TSK                            1 - 3      Doğan Türk Birliği                                      Bostancı Bağcıl SK                  2 - 0         Yalova SK  

Mağusa Türk Gücü                    9 - 0      Lefke TSK                                                    L. Gençler Birliği SK               5 - 1              Mormenekşe GBSK

Türk Ocağı Limasol                   0 - 2      Yenicami AK                                               Yonpaş Dumlupınar TSK        8 - 0         Karşıyaka ASK

Cihangir GSK                              1 - 3      Binatlı YSK                                                   Girne Halk Evi                         (H) 3-0     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    PUAN DURUMU (10. HAFTA)                        

      K-PET - SÜPER LİG           O       G    B    M   A       Y       AV     P                          K-PET - 1.LİG                      O       G    B    M   A       Y       AV     P

1.       Yenicami AK                        10     7    2    1    33     17     16      23                        1.      Mesarya SK                     10     8    1    1    28     9       19      25

2.       Mağusa Türk Gücü               10     7    1    2    33     11     22      22                        2.      Yonpaş Dumlupınar TSK         10     7    2    1    23     1       22      23

3.       Türk Ocağı Limasol               10     6    4    0    20     9       11      22                        3.      Yalova SK                        10     7    2    1    22     6       16      23

4.       Cihangir GSK                        10     7    0    3    25     16     9        21                        4.      L. Gençler Birliği SK        10     6    0    4    16     11     5        18

5.       Baf Ülkü Yurdu                     10     6    1    3    23     25     -2       19                        5.      Maraş GSK                       10     5    2    3    17     15     2        17

6.       Küçük Kaymaklı TSK             10     5    2    3    18     13     5        17                        6.      Girne Halk Evi                 10     4    3    3    20     16     4        15

7.       Doğan Türk Birliği                10     5    1    4    22     15     7        16                        7.      Görneç KSK                     10     4    3    3    18     15     3        15

8.       Göçmenköy İYSK                  10     4    3    3    15     16     -1       15                        8.      Lapta TBSK                      10     5    0    5    17     17     0        15

9.       Merit Alsancak Yeşilova       10     4    2    4    21     18     3        14                        9.      Mormenekşe GBSK         10     4    2    4    12     21     -9       14

10.     Lefke TSK                             10     3    3    4    15     18     -3       12                        10.    Çanakkale TSK                 10     4    1    5    16     20     -4       13

11.     Hamitköy ŞHSK                    10     3    2    5    19     29     -10     11                        11.    Esentepe KKSK                10     3    3    4    11     11     0        12

12.     Gönyeli SK                           10     3    1    6    15     28     -13     10                        12.    Karşıyaka ASK                  10     3    2    5    11     20     -9       11

13.     Gençlik Gücü TSK                10     2    2    6    17     26     -9       8                          13.    Dörtyol SK                      10     2    4    4    11     15     -4       10

14.     Binatlı YSK                           10     2    1    7    15     22     -7       7                          14.    Ozanköy SK                     10     2    2    6    8       16     -8       8

15.     Düzkaya KOSK                      10     2    1    7    14     29     -15     7                          15.    Bostancı Bağcıl SK           10     2    1    7    9        16     -7       7

16.     Çetinkaya TSK                      10     1    0    9    11     24     -13     3                          16.    Doğancı SK                      10     0    0    10       0   30     -30     0

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAFTANIN, SONUÇLARI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı