Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
KIBRIS Haber Girişi: 27.02.2021 - 18:26, Güncelleme: 27.02.2021 - 18:26

Böyle hanedanlığa can kurban

 

Böyle hanedanlığa can kurban

Mehmet Ercan yazdı...
Bazıları partinin geleceğine dair fikri olmayınca sokak diliyle konuşabilir! Ne demişler neyse fikri odur zikri! Arıklı ailesini Yeniden Doğuş Partisi'ne katıldıktan sonra tanımaya başladım.Tanıdıkça sevdim ve imrendim! Bir aile düşünün akraba düşünün ve kayıtsız şartsız beklentisiz bir şekilde Sayın Erhan Arikli'ya ve Yeniden Doğuş Partisi'ne destek olsun! Partinin Genel kadın kolları başkanı Nurcan Çiftçi hanım partiye okadar hizmeti varki,  yeri geldi çaycılığını yaptı, yeri geldi temizliğini yaptı.Hiç gurur yapmadı.Elinden geleni fazlasıyla yaptı.Hatta o zamanlar kendisine "Ablacığım ne güzel ailesiniz, hep birliksiniz.Bazıları partiye eşini çocuğunu bile getiremez iken siz ne güzel dayanışma içerindesiniz" dediğim günün üzerinden neredeyse tam dört yıl geçsede dün gibi aklımda. Ayhan Arıklı madden ve manen Yeniden Doğuş Partisi'ne katkısı okadar fazla oldu'ki  saymakla bitiremem. Ocak 2018 seçimlerinde diyafondan anos bile yaptığı dün gibi aklımda! Yeğeni olan Nurşah Çiftçi bir o kadar emek koyan kişi, her yerde Erhan Arıklı'nın ve Yeniden Doğuş Partisi'nin yanında oldu.Her anı her dakikayı kayda almak için o kadar fedakarlık yaptı ve dahası! Arıklı soy adı örnek alınması gereken bir soy isim! Pırlanta gibi altın gibi kalbe sahip çekirdek aile ve büyük aile. Bazıları Hanedanlık kurdu diyor!  3. Olağan kurultay varya nereden vuracaklar diye şaşırdı bazıları. Kaçınız partiye ailece üye yaptınız! Kaçınız eşinizle çocuğunuzla partiye geldiniz! Kaçınız abla, abi, yeğen yada sülalece partiye çalıştınız? Bunun adı hanedanlık değil ey akıllım, bunun adı sevgi, bunun adı birlik, bunun adı kenetlenmek ve dahası... Bazen insan bu güzelliğe karşı imrenir taktir eder. Bazıları ise sokak ağzıyla dedikodu yapar. Ama bilinsinki Erhan Arıklı iyi bir lider, iyi bir aile babası, ve çokda sevilen, saygı duyulan adam gibi adam. Hani derlerya nazar ertme nolur çalış seninde olur! Bazıları çalışamıyor demekki bu algıyı yaratıyor fakat ne olursa olsun herkes gerçeği görüyor ve biliyor! Erhan Arıklı gibi iyi bir aile babası ve iyi bir lider olamayanlar konuşa dursun... Ülkemizdeki partilerin çoğunda lider sıkıntısı var.Bunu rahatlıkla görebilirken Yeniden Doğuş Partisi'nde liderini bulmuş bir görüntü var. Ve öylede görünüyorki Erhan Arıklı epeyce daha partinin başında zaferden zafere koşacak.
Mehmet Ercan yazdı...

Bazıları partinin geleceğine dair fikri olmayınca sokak diliyle konuşabilir! Ne demişler neyse fikri odur zikri! Arıklı ailesini Yeniden Doğuş Partisi'ne katıldıktan sonra tanımaya başladım.Tanıdıkça sevdim ve imrendim!

Bir aile düşünün akraba düşünün ve kayıtsız şartsız beklentisiz bir şekilde Sayın Erhan Arikli'ya ve Yeniden Doğuş Partisi'ne destek olsun!

Partinin Genel kadın kolları başkanı Nurcan Çiftçi hanım partiye okadar hizmeti varki,  yeri geldi çaycılığını yaptı, yeri geldi temizliğini yaptı.Hiç gurur yapmadı.Elinden geleni fazlasıyla yaptı.Hatta o zamanlar kendisine "Ablacığım ne güzel ailesiniz, hep birliksiniz.Bazıları partiye eşini çocuğunu bile getiremez iken siz ne güzel dayanışma içerindesiniz" dediğim günün üzerinden neredeyse tam dört yıl geçsede dün gibi aklımda.

Ayhan Arıklı madden ve manen Yeniden Doğuş Partisi'ne katkısı okadar fazla oldu'ki  saymakla bitiremem. Ocak 2018 seçimlerinde diyafondan anos bile yaptığı dün gibi aklımda! Yeğeni olan Nurşah Çiftçi bir o kadar emek koyan kişi, her yerde Erhan Arıklı'nın ve Yeniden Doğuş Partisi'nin yanında oldu.Her anı her dakikayı kayda almak için o kadar fedakarlık yaptı ve dahası!

Arıklı soy adı örnek alınması gereken bir soy isim! Pırlanta gibi altın gibi kalbe sahip çekirdek aile ve büyük aile.

Bazıları Hanedanlık kurdu diyor!  3. Olağan kurultay varya nereden vuracaklar diye şaşırdı bazıları.

Kaçınız partiye ailece üye yaptınız! Kaçınız eşinizle çocuğunuzla partiye geldiniz! Kaçınız abla, abi, yeğen yada sülalece partiye çalıştınız? Bunun adı hanedanlık değil ey akıllım, bunun adı sevgi, bunun adı birlik, bunun adı kenetlenmek ve dahası...

Bazen insan bu güzelliğe karşı imrenir taktir eder. Bazıları ise sokak ağzıyla dedikodu yapar. Ama bilinsinki Erhan Arıklı iyi bir lider, iyi bir aile babası, ve çokda sevilen, saygı duyulan adam gibi adam. Hani derlerya nazar ertme nolur çalış seninde olur! Bazıları çalışamıyor demekki bu algıyı yaratıyor fakat ne olursa olsun herkes gerçeği görüyor ve biliyor!

Erhan Arıklı gibi iyi bir aile babası ve iyi bir lider olamayanlar konuşa dursun... Ülkemizdeki partilerin çoğunda lider sıkıntısı var.Bunu rahatlıkla görebilirken Yeniden Doğuş Partisi'nde liderini bulmuş bir görüntü var.

Ve öylede görünüyorki Erhan Arıklı epeyce daha partinin başında zaferden zafere koşacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kibrishakikat.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.