Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 12:49
 
KARADENIZ61 SPOR BİRLİGİ’NDEN GÜZEL ADIMLAR.
İskele Bölgesi Takımlarından KAPLICA - TATLISU ve YEDİKONUK Spor Kulüpleri Alt yapılarda anlaşma sağlayarak birleşme kararı aldı
- Haberi
KARADENIZ61 SPOR BİRLİGİ’NDEN GÜZEL ADIMLAR.

Karadeniz 61 Spor Birliği’nin öncülüğünü yaptığı bu oluşum için, görüşünü aldığımız Karadeniz 61 Spor Birliği’nin Başkanı Metin Genç’in verdiği bilgiye göre; ilerleyen günlerde bu oluşuma BÜYÜKKONUK - TUZLUCA ve MERSİNLİK Kulüplerinin de katılımını gerçekleştirmek istediklerini ve böylece daha büyük bir kitleye ulaşmaya çalışacaklarını, Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan’ında bu oluşuma büyük destek verdiğini belirtti.

Ayrıca yeni sezonda açılacak olan U15 Ligine Kaplıca ve Tatlısu Seracılar Kulübü ile ortak girileceğini, U12 ligine de katılacaklarını, alt yapının tüm yaş gruplarının antrenmanlarına Antrenör Hakan Özdemir ve Ogün Dursun nezaretinde devam edildiğini belirterek, U12 Liginin açılmasının çok güzel olduğunu, bu girişiminden dolayı KTFF’na teşekkür ederek, U12 ligine katılacak olan tüm takımlara başarılar diledi.


Karadeniz 61 S.B U12 takımı,  KTFF U12 ligine 3. Grupta Lige katılacak ve ilk resmi lig maçını             22/08/ 2019 tarihinde Saat 18: 00’de Sipahi SK. U12 Takımı ile oynayacak.

Haber; Kürşat ÖZER

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARADENIZ61, SPOR, BİRLİGİ’NDEN, GÜZEL, ADIMLAR.,
Yorumlar
Haber Yazılımı