Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 12:17
 
BTM 2. LİG’DE 1. HAFTANIN PROGRAMI
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen, Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Ligi’nde, 14-15 Mart 2020 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle;
SPOR Haberi
BTM 2. LİG’DE 1. HAFTANIN PROGRAMI

1. Grup

 

Tarih / Saat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Maçın Oynanacağı Yer

14/03/2020 / Saat: 11:00

Bafra  SK

Ergazi GSK

Mehmetçik Stadı

Saat: 14:30

Yeni Erenköy TSK

Kumyalı SK

Yeni Erenköy Stadı

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 11:00

Yedikonuk SK

Sipahi SK

Yedikonuk Sahası

2. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 11:00

Ötüken TKOSK

Boğaziçi SK

Akova Eray Vudalı Stadı

15/03/2020 / Saat: 11:00

Civisil SK

Ardahan SD

Geçitkale Stası

3. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 11:00

Pergama SD

Çayönü SK

Beyarmudu Mustafa Yallari Sahası

 

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 11:00

Saat: 14:30

Yenişehir SK

Güvercinlik SK

Lefkoşa Atatürk Stadı Stadı

Pile TSK

Mutluyaka HSK

Pile Aydan Karahan Stadı

4. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 11:00

Kırıkkale TSK

Yeniceköy ZSK

Balıkesir Stadı

 

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 14:30

Gönendere ŞSKSK

Akıncılar GSK

Serdarlı 14 Ağustos Stadı

Saat: 11:10

Gaziköy SK

Dilekkaya ASK

Balıkesir Stadı

5. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 11:00

Alayköy SKKD

Ağırdağ Boğaz TSK

Alayköy Sahası

 

 

 

 

Saat: 12:00

Demirhan SK

Bahçeli SK

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

 

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 11:00

Pınarbaşı ÇSK

Haspolat SGSK

Gönyeli Stadı

6. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 14:30

Çamlıbel SKD

Kalkanlı SK

Çamlıbel Ahmet Ratip Okkan Stadı

 

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 11:00

Tepebaşı SK

Akdeniz KSD

Tepebaşı Stadı

7. Grup

 

 

 

14/03/2020 / Saat: 11:00

Serhatköy SK

Akçay SK

Güzelyurt Sahası

 

 

 

 

 

15/03/2020 / Saat: 11:00

Gayretköy GSK

Yeşilyurt SD

Gayretköy Stadı

Saat: 11:00

Mevlevi SK

Gaziveren SK

Zümrütköy Stadı

Kaynak: Editör:
Etiketler: BTM, 2., LİG’DE, 1., HAFTANIN, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı